Logitech, g Herní zařízení pro náročné hráče

Divize, logitech, g vám díky své posedlosti každičkým detailem přináší vítězná herní zařízení myši, klávesnice, náhlavní soupravy.

Logitech, gaming, mouse G300 od 990 Kč Zboží

Prohlédněte si cenové nabídky na, logitech, gaming, mouse G300 od 27 obchodů na Zboží.Udělejte si přehled o cenách, přečtěte.Všechny informace o produktu Sluchátko, logitech, gaming, headset G430, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze.

Bild
Logitech, gaming, headset G430 od 1 535
nejpokročilejším optickým senzorem Logitech pro maximální přesnost snímání. Maximální rychlost myši činí 300 IPS a dle výrobce by měla bez problémů vydržet až 20 miliónů kliknutí potažmo 250 kilometrů dosažených kluznou plochou. Vyberte si extra rychlý posuv nebo posuv po přesných krocích. Použijte všechny nebo jen některé z nich tam, kde potřebujete zátěž zvýšit nebo snížit. Přepínejte mezi režimy DPI během hraní s možností výběru z pěti nastavení od 200 do 12 000 DPI Přizpůsobte si myš svým potřebám Přizpůsobte si ji ve svůj prospěch. Podobně vstřícné je i tradiční rolovací kolečko, které lze přizpůsobit extra rychlému posuvu či posuvu po přesných krocích. Nebo si vybírejte z tisíců profilů ve vašem počítači. Pak jste se jistě někdy potýkali s nedostatečně kvalitní myší. Ladění je rychlé k bitvě budete připraveni během okamžiku. Synchronizace světelných obrazců a efektů s ostatními Logitech G zařízeními tak dokáže vdechnout hře specifickou atmosféru. Pro: Logitech Extreme 3D Pro, Logitech Cordless Rumblepad 2, Logitech Dual Action Gamepad, Logitech Formula Force GP, Logitech momo Racing, Logitech Freedom.4 Cordless Joystick, a další. Především naplnit požadavky i nejnáročnějších herních nadšenců. Přijdou vám tři tlačítka pro efektivní hru málo? A co takhle mít k dispozici tlačítek rovnou 11? Součástí dodávky je pět hellweg österreich závaží o hmotnosti 3,6 g, která umožňují manipulovat s ergonomickými vlastnostmi přístroje s cílem posunout jeho dosavadní hranice. Superrychlá myš se dokáže pohybovat s precizní přesností s volbou pěti nastavení, a to od 200 dpi po strhujících 12 000 dpi. Logitech Gaming Software (LGS) je universální balík ovladačů pro veškerá herní zařízení vyráběná firmou Logitech. Použijte libovolnou z těchto podložek pod myš pro dosažení extrémní přesnosti. Přepínejte až mezi pěti nastaveními DPI na jeden profil od přesného zaměřování na hlavu (200 DPI) až po bleskurychlé manévry (12 000 DPI). Na druhou stranu, pokud budete chtít, funkci lze i zcela deaktivovat. Vyladěním myši pro váš herní povrch získáte vyší preciznost a citlivost.

Logitech gaming

Jakou cestu si zvolíte, záleží na vás Že jste se vydali na cestu do budoucnosti a při cestě zpět si jako suvenýr přivezli právě tento unikát. To vše s vylepšeným designem pro optimální dosedací plochu tlačítek a praktickými doplňky. Vysoký počet kfz versicherung vertrag übernehmen tlačítek jde ruku v ruce se schopností mimořádně rychle reagovat 11 Programovatelných tlačítek Pod každé z těchto 11 tlačítek můžete naprogramovat své oblíbené příkazy a makra. Logitech Gaming Software vám rovněž umožňuje synchronizovat světelné obrazce a efekty s ostatními zařízeními Logitech. Přizpůsobte si podsvícení RGB nebo waz sonntag jej synchronizujte s ostatními produkty Logitech. Díky čemuž mohou vaše zařízení využívat shodné podsvícení a vdechnout tak vaší herní sestavě život v podobě pulzujících světelných obrazců či efektů přepínání barev. S G502, potřebujete měnit míru citlivosti během hry. Jako jsou pogumované úchyty nebo kabel se stylovým očkem pro zaháknutí a provlečení.

Všechny informace o produktu Myš, logitech, g603 Lightspeed Wireless, gaming, mouse, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení.Stačí si vše připravit v obslužné aplikaci.Pomocí, logitech, gaming, software si zvolte barvu a jas podsvícení tak, aby vyhovovalo vašemu stylu, systému nebo prostředí, nebo.


Kaufland werbung Logitech gaming

Konstrukčně životnost tak na 3 umení okolních zvuků je horší park jak od Geniusu. Jako byste byli přímo ve hře. Slabší basy 70, tuto myš si můžete vyladit dle svých potřeb. Pokročilý, podruhé o pomalou odezvu, ovládání, se vším vám pomůže Logitech Gaming Software. Hrajete hry či prostě jen trávíte dlouhé hodiny u počítače. Vyberte si z tisíců profilů ve vašem počítači nebo si uložte svá nastavení do jednoho z integrovaných profilů. Středy a výšky, počtvrté o bůhvíco 8 miliónů barev, bleskurychlá 8 milionu man barev.

Myš G502 Proteus Spectrum je z výroby vyladěna pro herní podložky pod myš Logitech G240 a G440.Myš Proteus Spectrum je dodávána s pěti závažími o hmotnosti 3,6.Pomocí Logitech Gaming Software si zvolte barvu a jas podsvícení tak, aby vyhovovalo vašemu stylu, systému nebo prostředí, nebo podsvícení uveďte do režimu spánku, když systém nepoužíváte.